הגרלת 2 כרטיסים להופעה של קיצו + Flora

קיצו. רק לרשום את השם הזה מעביר בי צמרמורת קלה של עונג. בחודשים האחרונים לא שמענו מהם הרבה. הופעות פה ושם + אינדינגב במיטב המסורת. מסתבר שהם אופים לנו כמה מנות לכבוד שנת התודעה החדשה 2012.

קיצו עושים את הצעד המבורך, ההכרחי, והנכון, ויוצאים בפברואר לטור באירופה. פונטציאל הקהלים מחוץ לארצינו שיוכל להתחבר לרדיוהד מעיר הקודש הוא עצום. זה לא יהיה פשוט וקיצו יצטרכו לעבוד קשה כדי להתחבר אליהם, פלוס טיפת מזל, אבל זה בהחלט אפשרי. גם לורנה בי הבינו את זה ועברו ללונדון.

החדשות היותר רלוונטיות בשבילינו הצברים, זה שקיצו סימו לעבוד על אי פי חדש בעל השם האינטרגלקטי A Swarm of Details into your Umbilical Cord! הוא יצא באביב על תקליט(!) שקיצו יאספו מצ'כיה בדרך בחזרה לארץ.

שמעתי את החומר החדש בהופעה, ופשוט ליקקתי את האצבעות. זה נשמע יותר אנרגטי, יותר ממוקד, ויותר עמוק בתוך הגבול האדיר שבין פופ לבין מוזיקה נסיונית. זה נשמע מעולה בהופעה ואני סקרן לשמוע את ההקלטות האולפניות.

בינתיים קיצו מופיעים עם Flora בלבונטין 7 ביום שישי הזה, ה-6.1 בשעה 21:00, ומחלקים לקוראי המאזין 2 כרטיסים! כדי להשתתף בהגרלה, תשאירו תגובה ותספרו איזה אמן ישראלי צריך לדעתכם לארוז את המזוודות ולצאת לטור בחו"ל פרונטו. ההגרלה תערך ביום חמישי בערב, הזוכים המאושרים יקבלו הודעות במייל.

 1. קודם כל כדאי להוסיף שגם לירון משולם טובה מאוד. אין לה קול גדול אבל היא משתמשת בו כמוזיקאית אמיתית. ובין הלחנים שלה יש הברקות. והנגנים שאתה מוכשרים ביותר
  אמן שצריך לארוז את המזוודות? חווה אלברשטיין (לונדון מחכה לה). שלום חנוך (אף פעם לא מאוחר לנסות). יאנקו פופה מסיבות מובנות. וטרי. לא בטוח שהם יצליחו אבל זה יעזור למוזיקה שלהם.

 2. מאיה says:

  מאיה איזקויץ (אין קרבה). היא לחלוטין נשמעת חו"ל ובקלות יכולה להצליח מעבר לאוקיינוס.

 3. אורן says:

  טייני פינגרז. העולם חייב לשמוע את מה שהם עושים, מבחינתי שיצאו לסיור בחלל…

 4. מונטה says:

  UWFM
  ולמי שלא הבין
  Underwater Firemen

  וכמובן שקיצו, למרות שאני מעדיף שיהיו פה :]

 5. שמחה says:

  umlala דחוף לחו"ל אבל עם סיבוב כל חודשיים בארץ כמובן אחרת מה איתנו

 6. נמרוד תדהר says:

  אני אהיה בהופעה בכל מקרה אבל כמובן שעדיף לקבל כרטיסים חינם :)
  אני גם בעד טייני פינגרס.
  בדגש על הפרוגרסיבי..
  שנה טובה ופורייה.

 7. בן says:

  נדוש, אבל טייני פינגרס ואומללה

 8. קאנונס אוף פדרו, שפשוט נשמעים חו"ל לחלוטין, וגם עושים את זה טוב (למרות שלא מאוד מקורי). למרבה הצער, הם החליפו את שמם לאחרונה לקאנונס – שם גנרי להחריד שיקשה עליהם מאוד.

  ואתה יכול לדלג עלי בהגרלה – אני כנראה לא אוכל להגיע…

 9. עדי says:

  טייני פינגרס, טרי וליירז
  להקות ברמת נגינה בינלאומית!!

 10. תומר says:

  הקולקטיב כמובן! וטייני פינגרז

 11. מקומון says:

  אלקטרה, הקולקטיב, טייני פינגרז, אטליז, האחים רמירז, עוזי רמירז, אומללה

 12. דקסטר בוכניק says:

  תשמע, אתה הפסדת הופעה כזאת מעולה.

טראקבאק לפוסט

 1. KITZU & FLORA – חלוקת כרטיסים « אפרכסת

התגובות סגורות.