איפה הביפי?

לא האמנתי למראה עיני. הייתי על קו 47 בדרך לרדיו הבינתחומי וראיתי שלט חוצות ענק באיזור הכפר הירוק - "נשף רוק 3 - הופעה של אביב גפן והתעויוט עם אורחים מיוחדים החברים של נטאשה, אביתר בנאי, ו-Biffy Clyro". ביפי קליירו באים לארץ כדי להופיע עם אביב גפן!? מסתבר שכן.

רובכם בטח לא מכירים את הפאוור טריו הסקוטי הזה שממשיך לגדל שערות בביצים של הרוק. בבריטניה הם להקת אצטדיונים שעושה הדליינינג בפסטיבלים, הוציאה כבר 7 אלבומים, וחופן של להיטי רדיו. בארץ? כרגיל, לא מכירים, למי אכפת. האלבום הכפול שהם שחררו בשנה שעברה, "Opposites", היה שיר אחרי שיר של להיטי גיטרות כאילו אנחנו ב-1979. אפילו שניים מחברי Oceansize (זצ"ל) גיבו את ביפי בהופעות ובהקלטות.

מלהיב? יו בט. אבל יש בעיה אחת - אי אפשר להבין מה לעזאזל הם הולכים לעשות עם אביב גפן בארץ. האם הם יתארחו לשיר וחצי? האם יתנו סט חימום קצר? או האם יתנו הופעה מלאה במהלך הערב? לא ברור. כל פרסום של האייטם אומר משהו מעורפל אחר על האירוע.

הפרסום הרשמי של זאפה:

עוד בערב החד פעמי, הופעה של להקת הרוק הבינלאומית Biffy Clyro שתגיע לראשונה לארץ כדי להשתתף בנשף הרוק בנוקיה.

להשתתף? איך בדיוק? עם מאראקס?

מאקו:

אביב גפן ממשיך ללכת בגדול וב-12 באפריל 2014 יערוך בהיכל נוקיה בתל אביב "נשף רוק" בו יארח על הבמה את להקת "Biffy Clyro" הסקוטית, אביתר בנאי ולהקת "החברים של נטאשה".

הו, נפלא! אירוח של ביפי קליירו לתה ועוגיות ואולי איזה סולו גיטרה בצד.

האירוע הרשמי בפייסבוק:

עוד בערב החד פעמי, הופעה של להקת הרוק הבינלאומית Biffy Clyro שתגיע לראשונה לארץ כדי להשתתף בנשף הרוק בנוקיה.

לא הבנתי. אירוח, השתתפות, או הופעה? פניתי לזאפה וביררתי איזה סוג של השתתפות בדיוק ביפי קליירו יתנו בהופעה. תגובתם:

המופע של ביפי קליירו הינו מופע פותח לאביב כלומר לפני שאביב עולה וכנראה גם יתארחו במהלך המופע.

חבל שאי אפשר לרשום את זה בבירור גם בשאר המודעות. מעריצי ביפי קליירו יוכלו להיות מאוד מאוכזבים אחרי הוצאה של 200-400 ש"ח לכרטיס להופעה. לא נראה לי שכדאי להכעיס אותם. בינתיים נפתח איוונט במיטב מסורת המחאה הפייסבוקית שמבקש להביא את ביפי קליירו להופעה מלאה בארץ. כפי שרשמו באיוונט: "זה לא הגיוני להביא להקה בסדר גודל כזה לישראל להופעה כל כך קצרה, ואנו, הקהל, רוצים לראות הופעה מלאה שלהם, בנוסף לאירוע של אביב גפן!"

  1. דקסטר בוכניק says:

    הסולן, או בכל אופן זה שבאמצע, נראה כמו שילוב של יונתן בירנבאום ודיוויד בלאו.

התגובות סגורות.